ADANA KLİMA BAKIM SERVİSİ HİZMETİMİZ!

Kölük Isıtma Soğutma ve Klima Sistemleri olarak öncelikle belirtmek isteriz ki adana klima bakımı yani adana klima temizliği belirlenen periyodik aralıklarla yaptırıldığı taktirde klimanız daha rahat çalışacağından dolayı hem sağlığınızı hem de bütçenizi güvenceye alabilirsiniz.
Vizyonumuz gereği adana klima montaj adana klima tamir adana klima yer değişimi hizmetlerinde olduğu gibi adana klima bakım hizmetimizde de deneyimli kadromuz ile sizlere profesyonel bir hizmet sunarak sizlerin memnuniyetini kazanarak büyük bir aile olmaktır.
Siz müşterilerimize adana klima bakımı adana klima temizliği dahilinde yaptıklarımızın bir kısmı aşağıda bilginize sunulmuştur.

– Güvenliğiniz için Klima Elektrik tesisatı ve akım değeri kontrolü,
– İlk günkü performansta çalışması için Klima Gaz basıncı değerlerinin kontrolü,
– Güvenliğiniz için Klima Soket bağlantılarının kontrolü,
– Pis kokuları önlemek için Drenaj hattı ve tavasının klima temizle ilacı ile temizliği,
– İlk günkü performansta çalışması için Fan pervanelerinin klima temizleme spreyi ile temizliği,
– Estetik görüntü kontrolü.

ADANA KLİMA MONTAJ SERVİSİ HİZMETİMİZ!

Klima montajı dikkatlice yapılması gereken bir iştir. Adana Kölük Klima ‘nın deneyimli klima montaj ekibi, montaj yapılacak alanın keşfini yaptıktan sonra iç ve dış ünitenin rahat çalışabileceği yeri belirler. Klimanın üniteleri terazi kullanılarak düzgün bir şekilde monte edilir. Düzgün monte edilmeyen klimalar çalışırken rahatsız edici sesler çıkarabilir. Klima montajı yapılırken elektrik bağlantılarının dikkatli bir şekilde yapılmasına özen gösterilmelidir. Drenaj testi yapılıp drenaj borusunda bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Gaz basıncı ölçülmeli ve gerekli görülürse klimaya gaz şarjı yapılmalıdır. Kölük Klima ekibi klimanızın en iyi performansta çalışabilmesi için iç ve dış ünite arasındaki bakır boru mesafesinin ne kadar olması gerektiğini dikkatli bir çalışma sonucunda belirleyerek müşterilerine iletir. Klima gaz eksilmesi, klima gaz kaçağı, klima su akıtma ya da klima yanlış bağlantı sonucu klimanın çalışmaması gibi problemlerle karşılaşmamak için Adana klima montajınızı tecrübeli ustalara yaptırmanızı tavsiye ederiz.

ADANA KLİMA YER DEĞİŞİMİ DEMONTAJ SERVİSİ HİZMETİMİZ!

Klima sökme de montaj kadar dikkatli yapılması gereken bir iştir. Kölük Klima ‘nın deneyimli klima montaj klima de montaj klima yer değişim ekibi, yer değişimi yapılacak klimanızı öncelikle özenle söker ve tekrar monte edilecek alanın keşfini yaptıktan sonra iç ve dış ünitenin rahat çalışabileceği yeri belirler. Klimanın üniteleri terazi kullanılarak düzgün bir şekilde monte edilir. Düzgün monte edilmeyen klimalar çalışırken rahatsız edici sesler çıkarabilir. Klima montajı yapılırken elektrik bağlantılarının dikkatli bir şekilde yapılmasına özen gösterilmelidir. Drenaj testi yapılıp drenaj borusunda bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Gaz basıncı ölçülmeli ve gerekli görülürse klimaya gaz şarjı yapılmalıdır. Kölük Klima ekibi klimanızın en iyi performansta çalışabilmesi için iç ve dış ünite arasındaki bakır boru mesafesinin ne kadar olması gerektiğini dikkatli bir çalışma sonucunda belirleyerek müşterilerine iletir. Gaz eksilmesi, gaz kaçağı, su akıtma ya da yanlış bağlantı sonucu klimanın çalışmaması gibi problemlerle karşılaşmamak için klima montajınızı tecrübeli ustalara yaptırmanızı tavsiye ederiz.

ADANA KLİMA GAZ DOLUMU SERVİSİ HİZMETİMİZ!

Klima Gaz Dolum Fiyatı Ne Kadar ?

Klima tam soğutmuyor ise klima gazından şüphelenilebilir ama bu tek neden değildir. Klima çalışıyor ama soğutmuyor, klima soğutmuyor ne yapmalıyım gibi şikâyetler için iletişim kurabilirsiniz.

Klima Gazının Bittiğini Nasıl Anlarız?

Klima tam soğutmuyor , klima çalışıyor ama soğutmuyor , klima sıcak üflüyor , klima soğuk üflemiyor gibi klima arızalarının tamamını klima gazının bittiğine yorumlamak doğru değildir. Klimanız da farklı arızalar olabilir. Klima tam soğutma yapmıyor veya klima yeteri kadar soğuk üflemiyor ise klima gazının bitmiş olmasından şüphelenilir, ama dediğimiz gibi sadece klima gazına yorumlamak başka bir şey yoktur demek doğru değildir.

Klima Gazı Neden Biter?

Klimanızı uzun zamandır kullanıyorsanız ve klimanızın soğutmasında bir düşme var ise klima gazı kontrol edilmelidir. Klima bakımınızı yıllık olarak yaptırıyor iseniz klima gazı kontrolü her klima bakımında yapılması gerekli rutin bir işlemdir. Klima gazının bitmesi, eksilmesi sebebi, klima borularında oluşan kaçaklar, klima kaçakları, klima dış ünitesin de bulunan kompresör de yer alan basma borusu sızdırıyor veya çatlamış olabilir. Klima gazınız sürekli bitiyor ise bu kaçakların tespiti gerekli ve tamir edilmelidir. Adana klima gaz dolumu Adana klima arıza talebiniz durumunda firmamızdan teknik servis talep edebilirsiniz.