Kölük Isıtma Soğutma ve Klima Sistemleri olarak Adana ili ve tüm ilçeleri Seyhan Çukurova Yüreğir Sarıçam içerisinde bulunan klimalarınıza klima bakım klima tamir klima montaj,klima yerdeğişimi hizmeti sunmaktayız.

Sahip olduğumuz genç ve dinamik çalışan kadromuz aracılığıyla daima sizlerin sorunlarına çözüm üretebilme odaklı olarak hizmet sunmaktayız. Gelişen teknoloji kapsamında, sunduğumuz hizmetleri daima günümüzün en son teknoloji şartları akabinde iklimlendirme ve soğutma teknikerlerimizin sahip olduğu bilgi ve firmamızın sahip olduğu teknolojik imkanları en iyi şekilde müşteri potansiyelimize sunmaktayız.

Firmamız, Fluo ve Aux markalarının Yetkili servisi olmak ile birlikte Arçelik servis demirdöküm Mitsubishi klima Daikin klima Beko klima Toshiba klima İklimsa Baymak klima Bosch klima Samsung klima Airfel klima Midea klima Sigma klima Fujitsu klima Mitsubishi Electric klima Vestel klima özel servisi olarak sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca, gerekse sıfır klima gerekse 2.el 9000 btu klima fiyatları 12000 btu klima fiyatları 18000 btu klima fiyatları 24000 btu klima fiyatları için bizleri arayınız.

Cihaz ve ürünlerinizin daima ilk günkü stabilliğine döndürebilme ve sizlere stabil olarak uzun yıllar hizmet verebilmesi için öz veriyle yıllardır hizmetlerimizi sizlerin memnuniyetini daima bir adım önde tutarak , sektörümüz içerisinde yükselen bir potansiyele sahibiz. Sektördeki işimize farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor; hizmet öncesi ve sonrası olarak iki farklı etapta çalışmaktayız. İhtiyaç anında sizlere yalnızca verdiğimiz bakım ve onarım hizmetinin yanı sıra ürünlerinizde yaşadığınız problemi giderdikten sonra dahi, onarımını gerçekleştirdiğimiz ürünlerinizin uzun süreli takibini gerçekleştiriyor ve verdiğimiz hizmet sonrası klimalarınızın stabil yani ihtiyacınızı karşılayabilecek nitelikte çalışmaya sürdürüp sürdüremediğinin kontrollerini aralıksız gerçekleştiriyoruz.

Klima Teknik servis ihtiyacınızda Adana ve çevre ilçeleri içerisinde bizlere dilediğiniz an ulaşabilir, yaşadığınız problemleri teknik ekibimizle paylaşmanız akabinde yine dilediğiniz her an arıza ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.